M
S
Kamienica w trakcie rewitalizacji. Przy Parku A 05
Powierzchnia
48.5 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2 / 4

Kamienica w trakcie rewitalizacji. Przy Parku A 05

Mieszkanie
Sprzedaż
Piękna, Śródmieście, Warszawa
mapa
1 357 160 PLN
1 357 160 PLN
1 357 160 PLN
28 000 PLN
48.5 m2
3
2 / 4
1905
Wtórny
idealny
kamienica
miejska
aneks bez okna
drewno nowe
balkon French(2.0 m2)
winda
174/6523/OMS

Rata kredytu

Marcin Gawlik
Ekspert finansowy | Prime Money
Zamieszkaj za ... chevron_right

Opis nieruchomości

Pięknie żyj na Pięknej!

Śródmieście to jedna z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. To również najstarsza część stolicy bogata w liczne budowle, które od lat przyciągają turystów z różnych zakątków świata. To do dziś budzący wiele kontrowersji Pałac Kultury i Nauki; Stare Miasto z Jego smaczkami: Zamkiem Królewskim, Kolumną Zygmunta, przy której spotyka się młodzież, czy Archikatedrą; Nowe Miasto z Kościołem św. Jacka, Traktem Królewskim, Łazienkami; Pałac Prezydencki i Zamek Królewski; Park Ujazdowski oraz kojarzący się z wieloma ważnymi wydarzeniami Plac Piłsudskiego. Śródmieście stanowi doskonały przykład tego, jak należy budować przyszłość, szanując przeszłość i jej dorobek. Tu nowoczesność łączy się harmonijnie z tradycją i czerpie z niej to, co najlepsze.
Śródmieście to biznesowe i kulturalne serce stolicy. Tu znajdują się biura wielu znaczących firm, które doskonale rozumieją, że atrakcyjna lokalizacja podkreśla ich prestiż. To także liczne kina, teatry i muzea oraz luksusowe butiki zagranicznych marek oraz cenionych polskich projektantów. Dzielnica może pochwalić się najbogatszą ofertę gastronomiczną w całej Warszawie. Zgodnie z nowymi trendami żywieniowymi, powstało tu wiele lokali oferujących menu dla wegetarian i wegan. W okolicy nie brakuje ekskluzywnych restauracji, ale również miejsc, w których można skorzystać z atrakcyjnych cenowo ofert lunchowych. W Śródmieściu działa wiele modnych kawiarni oraz pubów.
Komunikacja Miejska w Śródmieściu to przede wszystkim 2 linie metra, doskonale rozwinięta sieć tramwajowa oraz liczne autobusy.
Na tych, którzy podróżują dalej, czeka dworzec kolejowy i autobusowy oraz szybki i łatwy dojazd do lotniska.

Oferujemy na sprzedaż 20 luksusowych apartamentów przy ul. Pięknej . Już sama lokalizacja tworzy prestiżowy i międzynarodowy klimat. Przy ulicy Pięknej znajdują się liczne placówki dyplomatyczne, siedziby znaczących firm oraz instytucji. Ambasada USA, placówka dyplomatyczna Kanady, Ambasada Francji, Ambasada Szwajcarii. Swoją siedzibę mają tutaj również Sekcja Konsularna Ambasady Stanów Zjednoczonych Ameryki, spółka Desa Unicum, która zajmuje się obrotem dzieł sztuki, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Amerykańskie Centrum Źródeł Informacji. Przy ulicy Pięknej 47 mieści się ponadto imponuj
ąca kamienica z 1904 roku. Do dnia dzisiejszego przetrwała w nienaruszonym stanie, mimo wojennej zawieruchy, która dosięgnęła stolicę.
Wnętrze oficyny skrywa lokale o różnorodnych metrażach - od 25,18 m2 do 80,22 m2. Znajdują się tutaj funkcjonalne kawalerki z wydzielonym aneksem sypialnym, apartamenty dwupokojowe i trzypokojowe oraz mieszkania z antresolami, które stanowią prawdziwą gratkę dla miłośników urządzania wnętrz i fanów designerskich rozwiązań. Każdy apartament posiada swój wyjątkowy charakter, ale wszystkie łączy nowoczesny styl oraz jasne wnętrza.
Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w klimatyzatory, które zapewniają idealną temperaturę i optymalną wilgotność oraz czyste powietrza w pomieszczeniach.
W tak luksusowej nieruchomości nie mogło zabraknąć cichobieżnych wind, które w niektórych przypadkach są dedykowane do konkretnych apartamentów.
Kolejną zaletą stanowią komórki lokatorskie, w których można przechowywać rower, sprzęt narciarski, sztalugę malarską lub „co tam komu w duszy gra”.

Apartamenty Piękna to nie tylko prestiżowa lokalizacja. To także niepowtarzalny klimat oficyny z jej bardzo wysokimi pomieszczeniami, charakterystycznymi dla historycznej, warszawskiej zabudowy.
Dwa wyjątkowe budynki zostały odrestaurowane z wykorzystaniem wyłączne najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o każdy szczegół.
Jasny układ elewacji frontowej, podkreśla historyczną linię budynku, a jednocześnie odpowiada nowoczesnym standardom architektonicznym. Tu klasyka spotyka się z nowoczesnością.

Apartamenty Piękna to miejsce dla osób o miejskiej duszy, które chcą być zawsze blisko centrum wydarzeń, a jednocześnie potrzebują miejsca, które sprzyja relaksowi i wyciszeniu.
Ta nieruchomość zasługuje również na uwagę przedsiębiorców, którym zależy na stworzeniu prestiżowego biura w centrum stolicy. Lokale można zaaranżować na kancelarię prawniczą, gabinet terapeutyczny, czy studio fotograficzne.
Apartamenty powinny zainteresować również firmy oraz osoby świadczące usług krótkoterminowego najmu. Ta lokalizacja i luksus przyciągną wiele osób odwiedzających stolicę w celach biznesowych lub turystycznych.
Pozostaje tylko jedno pytanie: Czy masz odwagę sięgnąć po więcej?
Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu.
NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Agnieszka Lewandowska
doradca Klienta
Monika Żurek
Racławicka 9,
05-092 Łomianki

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (21)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (21)

1 265 760 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Piękna

Warszawa, Śródmieście

46.9 m2 3 pokoje Piętro 3 / 4
700 750 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Piękna

Warszawa, Śródmieście

28.0 m2 2 pokoje Piętro 0 / 4
1 406 250 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Piękna

Warszawa, Śródmieście

56.3 m2 3 pokoje Piętro 0 / 5
1 474 360 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Piękna

Warszawa, Śródmieście

50.8 m2 3 pokoje Piętro 3 / 4

1 357 160 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook Twitter Instagram LinkedIn