D
S
NW
ZAINWESTUJ W BESKIDACH.
Powierzchnia
250.0 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2020

ZAINWESTUJ W BESKIDACH.

Dom
Sprzedaż
Na wyłączność
Bielsko-Biała
mapa
1 250 000 PLN
1 250 000 PLN
1 250 000 PLN
5 000 PLN
250.0 m2
5
2020
1000.0 m2
Pierwotny
stan deweloperski
aneks bez okna
inne
mieszane
zadrzewiona
miejska
miejska
asfalt
garderoba, łazienka(3.0 m2)
36/6523/ODS

Rata kredytu

Marcin Gawlik
Ekspert finansowy | Prime Money
Zamieszkaj za ... chevron_right

Opis nieruchomości

ZAINWESTUJ W BESKIDACH.
Bielsko-Biała, to miasto znane z tradycji przemysłowych, o pięknej architekturze śródmieścia, oraz doskonale zachowanej historycznej zabudowie starego miasta z centralnie położonym zamkiem Książąt Sułkowskich i siecią klimatycznych barów, klubów i restauracji. Miasto posiada wysoko cenione placówki kulturalne: scenę Teatru Polskiego, Galerię BWA, Dom Muzyki oraz znane w całym kraju festiwale muzyczne Lotos Jazz Festiwal, Bielska Jesień Jazzowa i Festiwal Kompozytorów Polskich.

Położenie Bielska-Białej w stosunku do Szczyrku, Wisły, Ustronia i Słowackiego Chopoka to raj dla miłośników narciarstwa i sportów zimowych. Bielsko-Biała to prężnie rozwijające się miasto, w ostatnim czasie podjęto współpracę z inwestorem słowackim w zakresie modernizacji kolejki linowej na Szyndzielnię. Docelowo planowana jest budowa nowoczesnego centrum sportów zimowych na stokach Szyndzielni i Klimczoka, włączonego do sieci wyciągów narciarskich w Szczyrku.

ZŁOTY POTOK PARK to luksusowa inwestycja usytuowana w cenionej i atrakcyjnej dzielnicy Bielsko-Białej, obejmująca docelowo 5 luksusowych willi w tym trzy wille jednorodzinne oraz cztery apartamenty.

Mam przyjemność zaoferować Państwu trzy nieruchomości wybudowane w I etapie inwestycji ZŁOTY POTOK PARK.

Willa numer 4.
Powierzchnia całego domu wynosi 250 mkw. Składa się na nią: salon z aneksem kuchennym, jadalnia, spiżarnia, 4 pokoje, 3 łazienki, sauna i garderoba. Do dyspozycji nowych właścicieli w przyziemiu o powierzchni 40 m2 znajduje się pomieszczenie na sprzęt sportowy, kotłownia oraz drugie wygodne wyjście z budynku bezpośrednio na 2 stanowiskowy parking.
Ogród 720 m2
Cena: 1.250.000 pln, 5000/m2,

W Willi nr 5 usytuowane są 2 apartamenty, każdy z nich zajmuje samodzielną kondygnację. Budynek wyposażony jest w windę oraz przyziemie z garażami.
Apartament nr 5A usytuowany na parterze Will numer 5.
Powierzchnia apartamentu wynosi 123 mkw. Składa się z salonu z kuchnią, 3 pokoi, 2 łazienek, toalety, garderoby i tarasu.
Do dyspozycji nowych właścicieli bedą 3 miejsca w garażu.
Ogród 1000 m2
Cena: 984 000 pln, 8000/m2

Apartament nr 5B usytuowany jest na 1 piętrze i poddaszu Will numer 5.
Powierzchnia użytkowa apartamentu wynosi 190 mkw. Składa się z salonu z kuchnią, 3 pokoi, 2 łazienek, toalety i pralni. Na poddaszu usytuowany jest pokój o powierzchni 40 mkw (pokój hobby) oraz łazienka.
Do dyspozycji nowych właścicieli bedą 3 miejsca w garażu.
Zapytaj o cenę.

Zakończenie I etapu budowy planowane jest na Q2 2020 r.
Jeśli interesują Państwa nieruchomości w pozostałych willach chętnie opowiem o szczegółach.

Dlaczego warto zainwestować w ZŁOTY POTOK PARK:
-inwestycja usytuowana jest w otulinie parku krajobrazowego Beskidu Śląskiego,
-cała inwestycja (5 willi) położona jest na malowniczym terenie o powierzchni 4.500 m2,
-realizowane obiekty, to modernistyczne wille o prostej, nowoczesnej architekturze, płaskich dachach i dużych przeszkleniach,
-kompleks jest terenem zamkniętym, z wewnętrzną drogę dojazdową łączącą budynki z ulicą Ks. Brzóski,
-wysoki standard infrastruktury telekomunikacyjnej umożliwia wprowadzenie inteligentnego zarządzania bezpieczeństwem i pełnego monitoringu strefy wjazdu na teren nieruchomości,
-dostęp do mediów miejskich oraz sieci światłowodowej,
-świetna lokalizacja: w 20-40 min dojedziecie Państwo do nowoczesnych wyciągów narciarskich, w tym Szczyrk MOUNTAIN RESORT,
-kompleks posiada szybki i bezpośredni wyjazd na drogą szybkiego ruchu S69, w kierunku południowym na Szczyrk i Słowację, a w kierunku północnym na drogę szybkiego ruchu S1 w kierunku na Cieszyn, Katowice I Warszawę. Węzły komunikacji międzynarodowej, autostrady A1 i A4 oraz lotniska w Balicach i Pyrzowicach są osiągalne w ciąg kilkudziesięciu minut jazdy samochodem.

Dla ochrony prywatności, na terenie kompleksu wyodrębniono obszary stanowiące infrastrukturę komunikacyjną, użytkowane przez wszystkich właścicieli na zasadach równości, oraz tereny zielone dostępne dla użytkowników poszczególnych nieruchomości na zasadach wyłączności użytkowania. Dla wygody mieszkańców, utrzymanie terenów zielonych oraz porządku i czystości w obrębie części wspólnych będzie kompleksowo zarządzane przez firmę zewnętrzną.

Prestiżowa lokalizacja, nowoczesna architektura, duże przeszklenia, funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz wysoka jakość materiałów wykończeniowych zagwarantują mieszkańcom spokój, wygodę i poczucie komfortu.
Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja umożliwia korzystanie z walorów krajobrazowych pobliskich gór, a bezpośrednie sąsiedztwo lasów gwarantuje nie tylko dobre powietrze i dostęp do wody z pobliskiego źródła w Straconce, ale stanowi również świetną bazę wypadową na szlaki turystyczne, piesze i rowerowe.
Zapraszam na stronę internetową: https://zlotypotokpark.pl/
Sprzedaż prowadzimy do współpracy z biurem UP.HOUSE - BIELSKO BIAŁA.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Monika Żurek
doradca Klienta
Monika Żurek
Racławicka 9,
05-092 Łomianki

1 250 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook Twitter Instagram LinkedIn