Pokaż listę

TO WIĘCEJ NIŻ NIERUCHOMOŚĆ- HOTEL NA SPRZEDAŻ

Nieruchomość to nie tylko inwestycja – to pomysł na siebie samego

Spoglądam coraz częściej na takie przypadki, gdy aktywni ludzie rzucają miejskie życie, sprzedają mieszkania, inwestują oszczędności albo wolne środki w gotowe nieruchomości, gdzieś z dala od cywilizacji, ale na tyle blisko, by od niej nie dzieliła więcej niż godzina jazdy. To doskonały sposób na biznes. Chętnych do weekendowych wypadów przecież przybywa. Tradycja integracyjnych wyjazdów dla firm jest nadal silna, a wydarzenia plenerowe coraz powszechniejsze (wystawy, warsztaty rozwojowe, rodzinne spotkania).

Dobrze prosperująca nieruchomość na sprzedaż to prawdziwa okazja

Dobrze prosperujący na obrzeżach miasta hotel czy pensjonat to strzał w dziesiątkę. Taka inwestycja przeznaczona jest dla osób, które wypaliły się zawodowo i tęsknią za spokojem albo dla ludzi aktywnych w biznesie. Ci ostatni mogą potraktować zakup jako kolejną nogę finansową, która przyniesie zysk. Poza tym to produkt z wizją. Świetnie utrzymane pensjonaty i klimatyczne hotele nieczęsto się przecież zdarzają. Warto na chwilę zaczepić na nich oko. To gotowy produkt sprzedawany z całym zapleczem organizacyjno-logistycznym, wiedzą (know-how), a nawet rezerwacjami na kilka lat do przodu. To inwestycja, która się zwróci. Tym bardziej, że ma swoja renomę i stałych klientów.

Trochę o takich miejscach

Najczęściej są to nieruchomości, których oferta jest bardzo bogata. To architektura wkomponowana z wyczuciem w krajobraz oraz połacie ziemi, w których znajdziesz nie tylko relaks (usługi SPA), ale też rekreację. Popływasz, pospacerujesz po lesie, odpoczniesz w zaciszu drzew, odbędziesz jazdę konną, pojeździsz na rowerze,  a gdy zgłodniejesz, po prostu zamówisz coś z ekologicznego i zdrowego menu (specjalność regionalnej kuchni). Zgadnij ile czasu potrzeba, byś nabrał tam sił? Zakładam, że czasami już po kilku godzinach poczujesz, że energia wraca. To dobre miejsca dla tych, którzy przyjeżdżają na chwilę, ale też dla właścicieli, którzy realizują marzenie życia.

Czas na wspólny mianownik

Inwestycja w nieruchomość poza miastem z zamiarem zmiany dotychczasowego życia albo  jako dywersyfikacja źródła dochodu kryje w sobie jedną myśl. To kupno czegoś więcej niż nieruchomości. To sposób na życie, który będzie przyciągał klientów. Im więcej serca w nią włożysz, tym więcej dostaniesz. I mam na myśli tutaj nie tylko czysty zysk.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ SPRZEDAŻY HOTELU WRAZ Z PRYWATNYM DOMEM, POŁOŻONYCH

55 KM OD WARSZAWY.

SPRZEDAŻ PROWADZĄ:

Monika Żurek     tel.  600 221 621

Grzegorz Wysok tel. 733 004 808 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Żurek doradca Klienta
Pokaż listę
Facebook Twitter Instagram LinkedIn