Pokaż listę

DREWNIANA 9 – LUKSUS Z PRZEDWOJENNĄ KLASĄ

GDZIE MNIE ODNAJDZIESZ?

 

Ulicę Drewnianą na Powiślu przejść można w ciągu 2 minut, bo to raptem niecałe 200 metrów. Z jednej strony zamknięta jest ul. Dobrą, po przeciwległej ogranicza ją ul. Topiel. Niegdyś wzdłuż niej stała zabudowa drewniana (stąd nazwa) i podmywała ją przepływająca nieopodal Wisła. I to właśnie na niej w 2013 r. wkomponowano bardzo dyskretnie sześciopiętrową perełkę architektoniczną nawiązująca do przedwojennych mód. Dzisiaj apartamentowiec jest jedną z droższych lokalizacji Warszawy. Usytuowany z daleka od zgiełku miasta, ale niezwykle blisko najważniejszych wydarzeń życia stolicy - Bulwarów Wiślanych, Centrum Nauki Kopernik, Traktu Królewskiego, Krakowskiego Przedmieścia, Nowego Światu. W bardzo bliskim sąsiedztwie od rewitalizowanej Elektrowni Powiśle - miejsca, które już wkrótce skupi w sobie kuchnie ze wszystkich stron świata z autorskimi pomysłami, butikowy hotel, loftowe apartamenty, wyjątkowe biura oraz autorskie sklepy.

 

BUDYNEK - CO KRYJE W SOBIE?

 

Elegancki budynek Drewniana 9 posiada zaledwie 24 apartamenty i jest obecnie azylem majętnych osób, które Warszawa przyciągnęła z podmiejskich rezydencji. Znajdują tutaj wszystkie wygody i przestrzeń. Apartamenty zaczynają się bowiem od 160 m2 i kończą na 300 m2. Mierzą od 3,2 do 3,5 metrów wysokości. Wiele z nich posiada jasne służbówki oraz prywatną windę, a wszystkie bez wyjątku wyposażone są w inteligentny system zarządzania, klimatyzację, wentylację wraz z rekuperacją. Posiadają od 1 do 3 miejsc parkingowych oraz komórkę lokatorską.

Wnętrze apartamentowca: hol z concierge, winda, korytarze rozplanowane w tej sposób, by zapewnić dużą dyskrecję mieszkańcom wykończone są z niezwykłym smakiem, nienarzucającą się elegancją, a każdy, nawet najmniejszy szczegół aranżacji (poręcze, uchwyty drzwiowe) to najwyższa jakość i klasa. Podobnie jest z częściami rekreacyjnymi. Ozonowany basen, sauna, jacuzzi, fitness oraz wewnętrzny ogród wraz z placem zabaw zachowują stylową spójność dając jednocześnie mieszkańcom sposobność do wypoczynku i aktywności. To jeden z niewielu budynków w Warszawie łączących klasyczną i stylową elegancję ze współczesnymi udogodnieniami.

Jeśli chcesz poznać dostępne oferty apartamentów na sprzedaż w tym budynku, dzwoń proszę pod numer 600 221 621 Monika Żurek. 

 


Monika Żurek doradca Klienta
Pokaż listę
Facebook Twitter Instagram LinkedIn